Noc Bojovníků 25.5.2019

Letošní Noc Bojovníků přivítala devět zápasů a stále táhne 30.10.2017


Sobotní akce v hodonínské hale – galavečer bojových sportů – se letos konala již po jedenácté. Ani letos návštěvníky nezklamala. Celkem si jich našlo cestu do městské haly 1066 návštěvníků. Celou akci pořádal hodonínský thai box klub R.M.I. a agentura Alfa Fairs. Hlavním promotérem je známý trenér Roman Sedlačík. Z Hodoňáků byl nejblíže vítězství Filip Tuček v Boxu, ale ani jemu se nakonec na domácí půdě nepodařilo urvat vítězství.

 Letošní galavečer spousta lidí považuje za jeden z nejlepších vůbec. Zajímavé zápasy, dobré ozvučení, kulisy a doprovodný program. Letos se na hale představil poprvé také nový moderátor Sánchez a rozhodně nezklamal. Kromě hodonínských mažoretek se objevily na scéně i ratíškovické Sweeties a jejich taneční vystoupení Vamp, ukázka Krav Magy i letos ukázala všem přítomným, jak se ubránit. Aikidó a lá Steven Seagal zase načal celý večer. Rozhodně vrcholem celého večera byla ukázka práce zásahové jednotky z Brna. Výstřely ze samopalu a hektická atmosféra rozproudily celý večer. Úvodní znělku měl zase na starosti hodonínský nadějný raper Bez crew. „Letos jsme moc rádi, jak se to sešlo. Nebylo to jednoduché, ale myslím si, že jsme to zase zvládli,“ dodává radostně Roman Sedlačík. Velmi zajímavé bylo i vystoupení Boba Divílka, který ve svých 72 letech ukázal čeho je lidské tělo schopné.

V Hodoníně jsme mohli vidět zápasy v Boxu, Thai Boxu, K1 a BJJ. Domácí Marek Prostředník prohrál v K1 s Ondřejem Korčem z Pretorian Gymu Jakuba Gazdíka na body. Nikola Bánská, která zažila svou premiéru v ringu zase remizovala v miniboxu s Eliškou Černohorskou. Milan Hajduch remizoval s Martinem Sedlačíkem v BJJ. Určitě mezi nejlepší zápasy patřil zápas v K1 nad 100kg mezi Michalem Konečným z Bruntálu a Martinem Dědkem ze Vsetína. Návštěvníci mohli vidět velkou bitvu, která nakonec vyzněla lépe pro Michala Konečného. Domácí Aleš Hodes v souboji Muay Thai nestačil nakonec na svého soupeře Jozefa Belčíka a prohrál na body. Ve finálovém zápase se utkal Daniel Farkaš z Muay Thai Brno a Donát Horník z Martial Arts. Oba zkušení borci ukázali, že pro ně není problém udělat pro lidi show. Šťastnější odjížděl z tohoto zápasu slovenský bojovník Horník.

 Zajímavými osobnostmi se to v Hodonéně jen hemžilo. Kromě Pretoriana Gazdíka dojeli na galavečer i Tomáš Hron a Zdeněk „Gauny“ Pernica, kteří vedli do boje Dominika Musila z Box Řešeto. Jejich svěřenec nakonec udolal na body Miroslava Švrčka.

„Celý večer se nesl v pohodovém duchu. Lidé se bavili a i když byla návštěvnost, kvůli burčákům, hokeji, fotbalu a dalším záležitostem oproti jiným ročníkům trošku slabší, myslím si, že se nám galavečer povedl,“ dodává Sedlačík. A jak to vidí s dalším pokračováním galavečera? „Zatím nad tím nepřemýšlím, uvidíme začátkem roku. Je to spousta starostí. Letos jsme začali brzy, ale nakonec to byl jeden z nejhektičtějších ročníků. Čím dřív začneme, tím je konec vyhrocenější,“ směje se Sedlačík.

 Hlavními mediálními partnery galavečera bylo Záhorácké rádio, TV Slovácko, Nové Slovácko a Prozáhorí.sk. Hlavními partnery akce byla společnost Valcano, ČEZ Teplárenská, G-Mont, Opravsil, Akademie krizového managementu, obchod s oblečením Grizzly Gear a další společnosti. „Moc bych chtěl poděkovat všem, kteří nám letos s akcí pomohli. Bylo to fakt letos náročné. Díky za pomoc a třeba někdy zase u galavečera,“ děkuje partnerům ředitel galavečera Jiří Wagner.

Více informací o galavečeru se můžete dozvědět na facebookovém profilu galavečera www.fb.com/nocbojovniku.

Fotografie

Zpět


Video

Partneři galavečera Noci bojovníků