Noc Bojovníků 25.5.2019

Patnáctý galavečer bojových sportů v Hodoníně se uskuteční 13. 10. 07.10.2018

Legendární bojová šou se po roce opět vrací do Hodoníně. I tentokrát se mohou těšit všichni návštěvníci na devět zápasů v bojových odvětvích – boxu, thaiboxu, K1, či MMA. Celým galavečerem bude provázet zpěvák, moderátor a bavič, Pepa Melen. Akce vypukne v sobotu v 19:00 na sportovní hale TEZA v Hodoníně. Finálový zápas obstarají slovák Drábik a polák Totkharov v bojovém stylu K1. Velmi pikantní bude i dámský souboj v thajském boxu mezi Petrenkovou a Rozehnalovou.

 

Celou šou s doprovodným programem mohou diváci navštívit za 200,--. Prodej vstupenek bude probíhat, až v den akce od 17:00. Hlavním promotérem večera bude, již tradičně, Roman Sedlačík. „Velmi se těším. Je to naše patnáctá akce a věřím, že si opět získá mnoho diváků a milovníků bojových sportů,“ dodává Sedlačík. Ten se osobně těší nejvíce na těžkotonážníky ve váhové kategorii 112kg, Dědka s poslkým borcem Klaśem. Ti se představí v souboji MMA. Letos bude celý galavečer veden v duchu mezinárodních soubojů. Polsko, Česko, Slovensko, Arménie a další státy budou mít na galavečeru své zástupce. „Naše akce má dobrý zvuk. Spousta bojovníků se hlásí úplně sama,“ má radost Sedlačík.

 

V doprovodném programu se vystřídá mnoho lokálních známých značek, jako mažoretky, nebo ratíškovské Sweeties. Svou účast přislíbil i bodybuilder Ivan „The Beast“ Sokol, který předvede svou šou. „Chceme, aby se lidé bavili dobře nejen bojem, ale i celý večer, aby byl top společenskou událostí. Na další ročník už plánuji spoustu novinek a změn. Snad se mi podaří svou vizi naplnit,“ dodává ředitel akce, Jiří Wagner z agentury Hodonín sports events.

 

Celý punc akci dodá i skvělé víno od Rodinného vinařství Bartoníkovi, kteří nedávno získali cenu živnostník roku. „Jak jsem uváděl. Chceme být top. A víno od rodiny Bartoníkovi je TOP. Moc mě potěšila i skvělé ocenění, které získali před pár dny. Práce máme před sebou ještě spoustu,“ dodává Wagner.

 

Hlavním partnerem galavečera je společnost Valcano, ČEZ a ARCA Capital. Více informací ke galavečeru bojových sportů a celou startovku a program mohou pozvolna návštěvníci najít na www.nocbojovniku.cz, nebo na www.fb.com/nocbojovniku.

Fotografie

Zpět


Video

Partneři galavečera Noci bojovníků