Noc Bojovníků 25.5.2019

Noc Bojovníků Hodonín po 7 v řadě! 26.07.2012

Tento rok se galavečer bojového umění v Hodoníně, bude konat již na začátku prosince, a to 1. 12. 2012 (sobota).

Již teď usilovně pracuji na programu a startovce.

Jak jsem již vzpomínal na FB, bude akce postavena na utkání - HODONÍN vs V4 (Polsko, Maďarsko, Slovensko, Česko)

Ano jen Hodonín, ptáte-li se na složení domácích!

Vzhledem k tomu, že zlé jazyky ( většinou nefakčenka a pomlouvači) neuznávají zranění hostů, tak jsem rozhodl sestavit tým pouze z vlastních řad.

I přes prázdiny se připravujeme každý den na utkání a máme nasmlouvané zápasy po celé ČR i SK.

Borci kteří budou hájit naše barvy, budou mít do prosince minimálně 10 zápasů, tak jistě následující sportovní výkon v Hodoníně bude určitě strhující, jako to bývá každoročně, samozřejmě s obrovskou podporou domácího publika.

Jako první představuji bráchy Mikulášky.

Radek Mikulášek : Má na svém kontě 5 zápasů, 24 let, 186 cm, 81kg. Poslední zápas, který byl 5. 5. 2012 v Kroměříži na Noci Bojovníků boxoval  K-1 proti velice dobrému a odhodlanému soupeři z Mělníka - Petr Vondráček. Po strhujícím výkonu hlavně ve 3kole plného odhodlání, nakonech Vondráčka udolal na body 3:0 a získal tak svoji první výhru v kategorii C (bez chráničů).

Roman Mikulášek: 18letý velice nadaný fighter s výškou 185 cm, váhou také 81kg. Tento borec má na svém kontě pouze 2 zápasy a  to na Slovenské AM lize, kde neměl moc štěstí a zkušenosti.

Ale vzhledem k tomu, že k tréninku teď přistupuje velice svědomitě a má brutální dynamiku, věřím že další jeho fighty budou jen vítězné!

Jan Baldrian: 80kg, 183cm, 17let, počet zápasů 7. Tento houževnatý borec,který bývá na tréninku první a odchází poslední již zažil a zabojoval na akci Noc Bojovníků 20111, kde nezklamal a vybojoval slušnou remízu.

Na tréninku patří mezi nejlepší a vzhledem k jeho dlouhým pažím,  je velice obtížné se k němu dostat. Tanec smrti - klinč taky ovládá skvěle, takže se jistě bude na co dívat a jak sám říká: "Již se těším na další utkání."

Lukáš Hladík a Frenk Jelínek : oba čerstvých 15 let, 63,5kg, 0 zápasů. Doslova posedlí borci Thaiboxem, po 3 měsíčním tréninku se již rovnají borcům, kteří chodí více jak rok!

Jejich fyzička , pravidelná posilovna a pevné vedení,  jistě za čas ukáže jejich kvality. Již na sparingách Boxu v Těmicích, je tamnější trenér označil jako schopné a učenlivé bojovníky.

Těchto 5 bojovníků z našich řad a ještě další - Jan Babič a Ladislav Lecian se již další měsíc (11. 8. 2012) utkají na Slovensku se svými soupeři při galavečeru: FIGHT 5 CLUB SLOVAKIA.

Další nominace, fota  budu postupně přidávat a Vy, pokud chcete vidět jak kluci budou bojovat za Hodonín v prosinci, tak  si jistě nenechte ujít další v pořadí již 7. NOC BOJOVNÍKŮ 1. 12. 2012 V HODONÍNĚ!!!

 

Máte (máme) se na co těšit!!!

 

Roman Sedlačík, trenér a manager klubu 

www.thaiboxhodonin.cz

www.k1k.cz

Fotografie

Zpět


Video

Partneři galavečera Noci bojovníků