Noc Bojovníků 25.5.2019

Sedmá Noc Bojovníků v Hodoníně: Tradice, čest, síla 15.08.2012

Již tradiční akce v Hodoníně. Tvrdé údery, síla, pokora. Tak by se dalo charakterizovat setkání při Noci Bojovníků. Kalendáře se mohou začít plnit. Noc Bojovníků se letos uskuteční 1. 12. 2012 ve sportovní hale TEZA v Hodoníně. Diváci se mohou těšit na sérii zápasů v THAI BOXu, K-1 a BOXu kde vystoupí jenom Hodonínští borci proti V4.


"Celý program galavečera je zatím v plenkách, ale jeho základy jsou pevně položeny," dodává hlavní organizátor celé akce,trenér a předseda klubu ThaiBox Hodonín, Roman Sedlačík.


Celá akce je pod patronátem hodonínského klubu THAI BOX a bude se na co těšit. Letos se mohou všichni návštěvníci těšit na souboje HODONÍN vs V4 (Polsko, Maďarsko, Slovensko a Česko). "Letos jsme přistoupili k tomuto modelu, abychom eliminovali případné omluvy ze stran bojovníků," představuje letošní model, Sedlačík. I přes prázdniny se bojovníci připravují každý den a sbírají zkušenosti na zápasech v ČR a SR. "Borci kteří budou hájit naše barvy, budou mít do prosince minimálně 10 zápasů, tak jistě následující sportovní výkon v Hodoníně bude určitě strhující, jako to bývá každoročně, samozřejmě s obrovskou podporou domácího publika," uvádí, Sedlačík.

Mezi domácími borci budeme moci shlédnout zejména bratry Mikulášky. 1. 12. 2012 se představí Radek a Roman poprvé před domácím publikem. "Radek má na svém kontě 5 zápasů, 24 let, 186 cm, 81kg. Poslední zápas, který byl 5. 5. 2012 v Kroměříži na Noci Bojovníků boxoval  K-1 proti velice dobrému a odhodlanému soupeři z Mělníka - Petr Vondráček. Po strhujícím výkonu hlavně ve třetím kole plného odhodlání, nakonech Vondráčka udolal na body 3:0 a získal tak svoji první výhru v kategorii C (bez chráničů). Romana považuji za velmi nadaného bojovníka, má sice za sebou pouze dva zápasy, vidím jeho progres za úctyhodný," dodává Sedlačík. Dalšími domácími borci budou Jan Baldrian, Lukáš Hladík a Frenk Jelínek. "Honza patří na trénincích k těm nejpilnějším, má v 17ti letech za sebou nejvíce zkušeností a jeho nadšení do zápasů je inspirativní. Lukáš a Frenk jsou nováčci, ale svým přístupem dokážou zkušenosti doběhnout. Tréninkem, kázní a pokorou se určitě ve své výkonosti porostou geometrickou řadou," představuje hodonínské bojovníky, Sedlačík.

Již 11. 8. se tito bojovníci utkali na Slovenskou se svými soupeři při galavečeru FIGHT 5 CLUB SLOVAKIA, pak následně každý měsíc na Ligách Thaiboxu i Boxu, což bude skvělá prověrka na prosincovou Noc Bojovníků.

Více informací o celé akci můžete najít na www.nocbojovniku.cz

Fotografie

Zpět


Video

Partneři galavečera Noci bojovníků