Noc Bojovníků 25.5.2019

Historie akce "NOC BOJOVNÍKŮ"

Základní myšlenkou bylo to, představit Thajský box městu Hodonín, více nasát a přiblížit se myšlence Budhismu (pospolitosti) a také ocenit a představit první nováčky našeho klubu publiku v Hodoníně.
Dodnes se dívám na plakát upozorňující na 1. akci tohoto formátu v Hodoníně 21.6.2008, který je vystaven u nás v tělocvičně.
Poprvé to byla jen zkouška, jak lidi budou reagovat na tento doposud málo známý sport v Hodoníně, ale už po samotném zahájení 1.akce 21.6.2008 NOC BOJOVNÍKŮ v Hodoníně, když jsem viděl, že je naplněna hala (přes 1000 diváků) jsem věděl, že musí být další a další akce.
Z těch lidí a z té euforie lidí při zápasu, vychází obrovská energie, která vás neskutečně nabije pro další dny tréninku, odmítání a větší a lepší akce.
Následující galavečer proběhl ještě ten rok 12.12.2008, kde se bojovalo o titul ČR.
Akce byla opět vydařená, spousty spokojených diváků a také super výkony hodonínských bojovníků, které byli korunovány právě vzpomínaným titulem.
Ostatní akce jsou již pravidelně pořádány na konci roku, kdy zvu bojovníky nejen z Evropy, ale i z celého světa, aby bojovali právě na naší hodonínské půdě a s domácími borci.

Roman Sedlačík

Plakáty na uplynulé akce
Video

Partneři galavečera Noci bojovníků